Výtvarné sdružení "Octopus" Rýmařov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohumil Švéda   
Pondělí, 16 Listopad 2009 13:10
Buy brand name cialis with no prescription https://topdrugscanadian.com/ When sexually aroused, the penis will be in a state of stable erection. The effect is not felt in the absence of a natural pathogen. The maximum concentration of the drug in the blood is observed in two hours after the reception, after which the level of tadalafil decreases.

Výtvarné sdružení "Octopus" Rýmařov

Fotografičtí nadšenci založili v Rýmařově v roce 1962 fotokroužek, který pořádal výstavy fotografií, organizoval celostátní soutěže barevné fotografie "O cenu Karla Schinzela", zúčastňoval se celostátních setkání fotografů, celostátních soutěží, prosadil se v Turnovském mapovém okruhu i mapovém okruhu Bohemia v Ústí nad Labem, dokumentoval dění ve městě a vydal knihu fotografií o Rýmařově a jeho okolí. V roce 1987 vznikl Klub amatérských výtvarníků, jehož následníkem se od roku 1992 spolu s obnovou místního muzea, při němž pracuje, stalo současné Volné sdružení výtvarníků "OCTOPUS". Nové jméno připomíná 8 výtvarných disciplin, jimž se jeho členové věnují. Výtvarná fotografie hrála v činnosti všech těchto tří sdružení vždy nejpřednější roli. Prošli jimi např. prof. Jindřich Štreit, či nestor moravských fotografů Jaroslav Němec, objevitel zakladatele barevné fotografie Karla Schinzela, rodáka z Edrovic, místní části Rýmařova.

Online Pharmacy An online pharmacy canadianrxon.com is an ultimate solution to your problems related to high cost of medications. The drugs are not offered for free, but the prices are competitive and reasonable. So, if you are ready to risk and place your order online, you need to consider some points and follow the instructions.

Dnes se fotografií více či méně zabývá 10 členů sdružení. V jejich tvorbě převažuje reportáž, dokument, fotografie krajiny a krajinného detailu, fotografie figurální a experimentální, která se prolíná s fotografikou a koláží.

Aktualizováno Neděle, 03 Listopad 2019 08:31
 
RocketTheme Joomla Templates